KozieRemonty

usługi wykończeniowe

BRAMY GARAŻOWE WIŚNIOWSKI I VERDOOR

Wybór bramy garażowej jest niezwykle istotny. O tym, jak dużą wygodą jest posiadanie garażu, nie trzeba chyba nikogo przekonywać – samochód jest zabezpieczony przed kradzieżą, a także działaniem czynników atmosferycznych. Zimą możesz zapomnieć o porannym odśnieżaniu i skrobaniu zamarzniętych szyb, dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas. W przypadku gdy garaż połączony jest z domem, należy zadbać o wybór odpowiedniej bramy garażowej. Najważniejsze by była ona trwała, bezawaryjna, zapewniała bezpieczeństwo, a także by jej budowa zapewniała ochronę przed ucieczką ciepła z budynku. Jednym z rodzajów jest brama segmentowa. Dlaczego warto wybrać ten rodzaj bramy? Jednymi z zalet tego rozwiązania jest duża trwałość i wygodne użytkowanie, jednak to nie wszystkie plusy wynikające z wyboru bramy segmentowej.

Jak działa brama segmentowa?

Czym charakteryzuje się działanie bramy segmentowej? Jak można się domyślić, zbudowana jest ona z segmentów o szerokości kilkunastu-kilkudziesięciu centymetrów, które połączone są ze sobą specjalnymi zawiasami. Łączenia są oczywiście uzupełnione uszczelkami, aby zapobiegać przenikaniu hałasu i ucieczce ciepła z budynku. Bramy zbudowane są najczęściej ze stali ocynkowanej – ich wykończenie może być wykonane z farby proszkowej, okleiny z tworzywa sztucznego, drewna lub innych materiałów. Segmenty bramy przesuwają się po prowadnicach przymocowanych sufitu i ścian. Dostępne są bramy segmentowe górne (brama chowana jest pod sufitem), a także bramy segmentowe boczne, które zwijane są na boczną ścianę.

Zalety segmentowej bramy garażowej

Na rynku mamy dostępnych wiele rodzajów bram garażowych. Dlaczego właśnie brama segmentowa zasługuje na uwagę? Ten rodzaj bramy odznacza się wieloma zaletami:

  • zajmuje niewiele miejsca – to idealny model bramy gdy mamy niewiele miejsca na podjeździe. Brama nie wychodzi poza obrys budynku, nie wychyla się. Jeżeli chcesz ustawić wzdłuż ścian rowery, sprzęty, lub regały do przechowywania, lepszym wyborem będzie brama segmentowa górna,
  • doskonała izolacja termiczna – segmenty bramy mają dodatkową izolację – najczęściej z pianki poliuretanowej. Dopasowane uszczelki i wybór bramy o odpowiednich parametrach zapobiega uciekania ciepła z budynku ,
  • nowoczesny design – bramy segmentowe po prostu świetnie wyglądają! Dostępne są bramy o minimalistycznym designie, które świetnie komponują się z nowoczesną architekturą. W przypadku klasycznych budynków doskonałym wyborem będą bramy segmentowe z drewnopodobną okleiną
Bramy garażowe

Piękne, realistyczne wzornictwo inspirowane barwą naturalnego drewna dębu, orzecha i mahoniu. Kolekcja bram VERDOOR ArtDeco produkowana z blach powlekanych okleiną poliestrową, oddającą charakter i strukturę naturalnego drewna. Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu.

Kolekcja bram VERDOOR RedCross wykonana z blach malowanych to nasza koncepcja nowoczesnych wzorów inspirowanych stylem modernizmu. Gładkie, oszczędne w wyrazie powierzchnie paneli idealnie oddają charakter współczesnej architektury budynku.

Ekskluzywna kolekcja bram Steel & Gold szlachetnie sygnowanych logotypem VERDOOR pokrytym 24 karatowym złotem. Automatyczna brama garażowa z kurtyną optyczną dla wymagających klientów. Wybierz bramę z limitowanej serii i stwórz swój inteligentny garaż.

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe VERDOOR Verside to modele konstruowane z pełnych paneli. Dostępne w różnych konfiguracjach z drzwiami serwisowymi i szeregiem okien instalowanych w płaszczyźnie poszycia bramy. Nowoczesne bramy segmentowe do magazynów i hal przemysłowych.

Bramy przemysłowe typu VERDOOR Division to modele wykonywane w całości z przeszklonych sekcji aluminiowych lub połączone w różnych konfiguracjach sekcji przeszklonych z pełnymi panelami bramy. Bramy stosowane do salonów samochodowych, warsztatów i myjni.

DRZWI BOCZNE

Drzwi boczne wykonane z ocieplonych paneli zawsze idealnie pasują do wybranej bramy garażowej. Dodatkowe drzwi to wygodne wejście do garażu bez potrzeby podnoszenia bramy. Wykończenie powierzchni drzwi bocznych jest oferowane w każdym wzorze z kolekcji bram garażowych VERDOOR. Tani sposób na szybki dostęp do wszelkich zabudowań gospodarczych.  

Proste i tanie rozwiązanie problemu szybkiej komunikacji w obszarze bramy. Drzwi boczne usytuowane obok bramy przemysłowej to praktyczne i wygodne wejście do budynku bez konieczności uruchamiania całej bramy segmentowej. Oszczędzaj energie i wybierz ocieplone drzwi wypełnione panelami o wzorze identycznym jak poszycie bramy.

Shopping Cart