KozieRemonty

usługi wykończeniowe

INTELIGENTNY DOM - SMART HOME

INNOWACJE DOSTĘPNE NA CO DZIEŃ

Naszym klientom dostarczamy rozwiązania do tworzenia ich wymarzonych, inteligentnych przestrzeni: domów, mieszkań i biur. Zajmujemy się montażem i programowaniem Inteligentnego Systemu w domach i mieszkaniach. Nasz system montujemy zarówno na każdym etapie budowy, jak i również w domach zamieszkałych bez konieczności przebudowy jego instalacji elektrycznej.

W ciągu tygodnia zintegrujemy się z istniejącą instalacją elektryczną i z większością urządzeń elektrycznych. 

Inteligentny dom pozwala na sterowanie oraz kontrolowanie urządzeń w mieszkaniu przy użyciu aplikacji mobilnej. Możesz m.in. sterować oświetleniem, regulować temperaturę lub sprawdzić, czy zamknąłeś drzwi po wyjściu z domu.

  • Sterowanie pogodowe: w zależności od panujących na zewnątrz warunków może otwierać lub zamykać okna oraz włączyć ogrzewanie, jeśli temperatura spadnie poniżej określonego poziomu.

  • Zarządzanie monitoringiem: alarm oraz kamery mogą zostać uruchomione zdalnie. Do tego dochodzą także czujniki ruchu, funkcje zabezpieczenia zamka i automatyczne zawiadamianie policji.
  • Sterowanie oświetleniem: instalacja może automatycznie włączać lub wyłączać określone światła w ustawionych uprzednio godzinach.

  • Zarządzanie multimediami: cały system można zintegrować z obecną w budynku elektroniką, taką jak telewizor lub wieża stereo.

  • Bezpieczeństwo przeciwpożarowe: w razie zagrożenia automatycznie uruchamiają się spryskiwacze, a w razie gdyby stało się to, gdy mieszkańcy są poza posesją, otrzymają oni powiadomienie SMS.

 
Zapraszamy do kontaktu kozieremonty@op.pl
 

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję
Shopping Cart