KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Listwy Oswietleniowe Mardom Decor

Listwa oświetleniowa to jeden z najpopularniejszych elementów nowoczesnych wnętrz. Za dnia spełnia swoją podstawową funkcję, ozdabiając i maskując łączenia między płaszczyznami. Natomiast wieczorami jest źródłem dodatkowego, subtelnego światła, które dodaje pomieszczeniu przytulnego charakteru.

Listwy oświetleniowe Mardom Decor posiadają specjalnie wyprofilowaną przestrzeń na ukrycie taśmy LED. Niektóre z naszych listew posiadają innowacyjną technologię LightGuard, która zapobiega przebijaniu światła przez powierzchnię listwy. Sprawia to, że oświetlenie jest pięknie rozproszone i zapobiega punktowemu przebijaniu światła przez powierzchnię listwy. Listwy nie posiadające technologii LightGuard również mogą być używane do podświetlania taśmą LED. Wystarczy okleić listwę od wewnętrznej strony taśmą aluminiową, co pozwoli nam uzyskać równie nieskazitelny efekt podświetlenia.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje listew oświetleniowych: podłogowe, ścienne, sufitowe oraz karniszowe. Wykorzystując więcej niż jeden rodzaj, możemy zmniejszyć zużycie innego źródła światła, oszczędzając przy tym na opłatach za prąd.

Wyświetlanie 1–9 z 34 wyników

Shopping Cart