KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Kolekcja ROOTS

Podłogi Roots to najlepsza kolekcja dla miłośników natury, spośród wszystkich klasycznych paneli Moduleo. Cechuje się niesamowicie wiernym odwzorowaniem naturalnych detali podłogi oraz odcieniami zaczerpniętymi z kolorystyki ziemi. To doskonały wybór dla osób, które pragną odzyskać harmonię i spokój w codziennym życiu.

Najlepszy projektant podłóg
Natura jest największym ze wszystkich projektantów, dlatego wzorowaliśmy się nie tylko na jej kojących kolorach, ale także wzorach podłóg. W naturze nigdy nic nie jest idealne i identyczne. Właśnie dlatego Moduleo oferuje aż 90 unikatowych paneli, dzięki czemu masz pewność, że Twoja podłoga będzie wyjątkowa. Co więcej, panele powstały przy zastosowaniu technologii struktury synchronicznej, co oznacza, że rysunek panela idealnie pokrywa się z wytłoczeniami deski. Posiadają naturalne słoje, sęki i drobne niedoskonałości, podkreślające efekt danego surowca – drewna lub kamienia.

Panele posiadają 4-stronną v-fugę, która jeszcze bardziej zbliża podłogi do naturalnych materiałów. Projektanci Moduleo zadbali o każdy szczegół. Wszystkie dekory posiadają indywidualnie dobraną fugę, by zapewnić realistyczny wygląd danego materiału.

Wysokie parametry techniczne – naturalnie!
Panele winylowe z kolekcji Roots są jednak znacznie bardziej funkcjonalne niż standardowe drewno czy kamień. Winyl cechuje się tym, że o każdej porze roku jest ciepły oraz miękki. Chodzenie boso po takiej podłodze jest niesamowicie komfortowe. Dodatkowo elastyczność materiału sprawia, że na powierzchni nie pojawiają się odgniecenia. Materiał wraca do pierwotnego kształtu po usunięciu ciężaru.

Moduleo to płytki, które zostały stworzone z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Są odporne na zarysowania i uszkodzenia, a to wszystko za sprawą odpornej na ścieranie, opatentowanej powłoce Protectonite PU. Podłoga jest stabilna. Nie rozszerza się ani nie kurczy przy zmianach temperatury lub wilgotności. Ten efekt zapewnia zastosowanie bardzo mocnej warstwy z włókna szklanego, która skutecznie zabezpiecza materiał przed deformacją.

Niesamowitą zaletą płytek winylowych jest także ich wodoodporność. Winyl zapobiega dostaniu się cząsteczek wody w głąb materiału, dzięki czemu panele są rekomendowane do pomieszczeń narażonych na ciągły kontakt z wodą. Sprawdza się do użytku domowego jak i komercyjnego — kuchni, łazienki, ale także do wszelkich pomieszczeń sanitarnych.

Panele zapewniają także niezwykły komfort akustyczny. Winyl jest sprężysty, dzięki czemu skutecznie pochłania wszelkie dźwięki, zapewniając tłumienie odgłosów stąpania do minimum.

Podłogi winylowe z kolekcji Roots dostępne są w wariancie Dryback (klejone do podłoża).

Komfort cieplny
Panele oraz płytki Moduleo mogą być stosowane z ogrzewaniem podłogowym wodnym jak i elektrycznym, oraz z systemami chłodzenia podłogowego.

Bądź bliżej natury
Kolekcja Roots to krok w kierunku stworzenia własnej oazy spokoju nawet w samym sercu miejskiego zgiełku. Jest to piękne, praktyczne i trwałe rozwiązanie, które nie tylko zbliża do natury, ale także zapewnia wysoki komfort użytkowania i niepowtarzalną trwałość. Na kolekcję Roots obowiązuje 25-letnia gwarancja producenta w przypadku użytku domowego.

Wyświetlanie 1–9 z 94 wyników

Shopping Cart