KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Alloc

Kolekcja Spirit XL to wyjątkowa kolekcja o długich i trwałych panelach winylowych, ich naturalny wygląd i struktura nadaje efekt prawdziwego drewna.
Niesamowita technologia wykonania paneli LVT Super Rigid Click odpowiada za bardzo solidną konstrukcję. Panele z tej kolekcji są odporne na uszkodzenia, również mają zastosowanie przy ogrzewaniu podłogowym i w 100% są wodoodporne.
PANELE LVT SUPER RIGID CLICK –
Są dobrze opracowane pod kątem wizualnym żeby nadać efekt prawdziwego drewna, panele mają grubość 5,5mm już podkładem. Panele są w 100% wodoodporne, dlatego dobrze się sprawdzą w takich pomieszczeniach jak w kuchni czy łazience.
Podłogi LVT z kolekcji Spirit XL są to podłogi bardzo dobrej jakości między innymi są odporne na uszkodzenia, więc bez przeszkód można stosować je w biurach, recepcjach i innych pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.
W kolekcji Spirit XL dostępnych jest 8 wzorów, które na wyjątkowo długich panelach wyglądają niezwykle stylowo i elegancko nadając pomieszczeniom prestiżu. Panele LVT Super Rigid Click z kolekcji Spirit XL występują w dwóch opcjach montażu: na zamek (SPIRIT XL 55 CLICK COMFORT) oraz klejone (SPIRIT XL 55 GLUEDOWN).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Shopping Cart