KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Kompleksowa budowa domów Warszawa i okolice

Własny dom to marzenie wielu osób. Dom, to miejsce, do którego chce się wracać, gdzie spędza się najwięcej czasu z rodziną, dlatego każdemu zależy, aby była to przestrzeń swobodna i dobrze urządzona. Pierwszym krokiem do stworzenia własnych czterech ścian, jest wybudowanie domu. Zamiast zlecać postawienie i wykończenie domu kilku firmom, lepiej zaufać nam. Jesteśmy na rynku już od dłuższego czasu i od samego początku oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową budowę domu w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się tworzeniem budynku od podstaw, jak również sprawami wykończeniowymi i aranżacją wnętrz. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy, dzięki czemu wykonują swoje zadania z najwyższą starannością i dokładnością. Jeżeli marzysz o własnych czterech ścianach i chcesz wybudować dom dla siebie oraz swojej rodziny skontaktuj się z nami. Razem ustalimy zakres usług i warunki współpracy.

kompleksowa budowa domów w Warszawie

Kompleksowa budowa domów Warszawa – oddamy dom pod klucz

Życie w dużym mieście ma wiele zalet, a stolica Polski to duże miasto oferujące sporo możliwości. Budujemy domy zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. Nasza oferta skierowana jest także dla osób z pobliskich miejscowości, które chcą postawić dom w zacisznej okolicy. Zajmujemy się wszelkimi kwestiami, związanymi z postawieniem fundamentów i konstrukcji budynku. Dostarczamy materiały budowlane najwyższej jakości, ponieważ lubimy pracować tylko na trwałych podzespołach. Oferujemy nie tylko postawienie solidnej konstrukcji domu, ale także pełne wykończenie wraz z doprowadzeniem mediów, wstawieniem drzwi, okien i akcesoriów.

Współpracujemy z cenionymi projektantami wnętrz, dlatego korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na pełen profesjonalizm także w zakresie aranżacji pomieszczeń. Przedstaw nam swoje wymagania, dotyczące wyglądu ścian i podłóg oraz osłon okiennych, a z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie. Zrobimy wszystko, abyś, zamawiając u nas kompleksową budowę domu, mógł liczyć na działanie od A do Z. Od sporządzenia projektu po dostarczeniu gotowego obiektu do zamieszkania. Zaufało nam już wiele osób, teraz i Ty możesz przekonać się, że zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem i każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ zależy nam na przede wszystkim na zadowoleniu klienta.

Jedną z głównych firm wykonawczych jest POLDOM Sp. z o.o.

POLDOM Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa dla klientów indywidualnych (budowa domów jednorodzinnych z projektów gotowych i indywidualnych) oraz małych i średnich deweloperów, oferując kompleksową realizację inwestycji budowlanych. Celem firmy jest ciągły rozwój oraz podążanie za światowymi trendami: zrównoważonym, energooszczędnym i ekologicznymi budownictwem. W procesie inwestycyjnym POLDOM Sp. z o.o. występuje jako Generalny Wykonawca, co znacząco skraca czas oraz koszty jego realizacji.

Realizując liczne inwestycje budowlane zespół POLDOM zdobył cenną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu wypracował zasady, którymi kieruje się oferując usługi na najwyższym światowym poziomie. Firma współpracuje z najlepszymi architektami oraz sprawdzonymi dostawcami materiałów i usług. Wymaga pełnego zaangażowania od siebie, ale również najwyższej jakości od kontrahentów, by móc zaoferować klientom pewność profesjonalnie zrealizowanej inwestycji. Oprócz obsługi w ramach generalnego wykonawstwa, inwestorzy mogą liczyć również na wsparcie w projektowaniu branżowym.

POLDOM Sp. z o.o. to zatem: wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, kompleksowa obsługa i wysoka kultura pracy, własny sprzęt i pracownia projektowa w branży sanitarnej. Indywidualne podejście i doradztwo technologiczne na każdym etapie prowadzenia inwestycji pozwala klientom na optymalizację kosztów i terminowość wykonywanych prac przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych technologii oraz materiałów na rynku.

Zasięg działań POLDOMu to Warszawa – Mazowieckie

Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowej budowy domów wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic. Zapewniamy wysoki standard wykonywanych usług oraz atrakcyjne cen. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta i dostarczenie mu domu zgodnego z wymaganiami i oczekiwaniami. Skontaktuj się z nami, a z pewnością ustalimy najlepszy model współpracy i uzgodnimy warunki, które będą korzystne dla obu stron.

Shopping Cart