KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Napinane Sufity

Sufity napinane od kilku lat cieszą się olbrzymią popularnością wśród właścicieli hoteli, klubów, restauracji, oper czy kin. Modnie i praktycznie – tak można najprościej określić wnętrza w stylu nowoczesnym, w których wykorzystuje się sufit napinany.
Ten rodzaj sufitu w ostatnim okresie bije rekordy popularności, stając się doskonałą alternatywą wobec sufitów podwieszanych w tradycyjnym
wydaniu. Coraz częściej spotykane są także w naszych domach!

Wymyślne aranżacje ukrywają niedoskonałości stropu i nadają wnętrzu nowy wyraz. Wystarczy wybrać interesujący nas obraz i zamówić jego wydruk w
odpowiednich wymiarach np. na folii pcv, która zostanie umieszczona na naszym suficie.

 

napinany sufit

 Jak uzyskać bezpłatną wycenę na realizacje Napinanego Sufitu.

Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać to skontaktowanie się z nami drogą telefoniczną na numer  telefonu 795391795 lub  po przez formularz dostępny na stronie. Nasz Doradca który poprowadzi z Państwem rozmowę poprowadzi Państwa poprzez cały proces zamówienia.  Wyśle on do Państwa specjalistę na wizje lokalną pomieszczenia w którym będzie wykonywana Usługa. Monter również przedstawi Państwu kosztorys całej usługi. Cena zależy od wielu czynników np : od wielkości pomieszczenia, wybranego typu sufitu oraz zastosowanych materiałów.  Po sporządzonym kosztorysie z klientem , podpisujemy umowę z naszymi Klientami żeby klient miał pewność że dostanie gwarancje na wykonaną usługę.

napinany sufit cena

Bardzo duże znaczenie dla osób decydujących się na wybór napinanych sufitów jest ich estetyczny wygląd. Dzięki połączeniu zaś estetyki z dużą dawką funkcjonalności i praktycznych rozwiązań, mamy do czynienia z sufitem, który posiada całe mnóstwo zalet.

Największe zalety sufitu napinanego:

  • duże możliwości aranżacyjne;
  • możliwość zamaskowania nierówności, skosów, niedoskonałości sufitu oraz ścian, etc.
  • stosunkowa łatwość montażu;
  • dobra jakość i odporność na wilgoć oraz ogień;
  • lekka i cienka konstrukcja, idealna do niskich stropów
 Pierwszym krokiem w napinaniu sufitu jest zainstalowanie profili aluminiowych wzdłuż obwodu pomieszczenia. Następnie trzeba zamontować specjalną siatkę z tworzywa sztucznego lub siatkę z włókna szklanego na profilach. Siatka musi być mocno rozciągnięta, aby zapobiec jej zwijaniu się i pozostawieniu luźnych miejsc. Kolejnym krokiem jest wytrawienie otworów w suficie, aby umożliwić przymocowanie profili do sufitu. Następnie trzeba przymocować profil do sufitu za pomocą wkrętów. Kiedy profil jest już zamontowany, trzeba przykręcić do niego siatkę. Po tym należy wypełnić siatkę pianką poliuretanową lub akrylową. Na koniec trzeba nałożyć powłokę wykończeniową, taką jak farba lub tapeta, aby uzyskać efekt jednolitego napinanego sufitu.
 

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję
Shopping Cart