KozieRemonty

usługi wykończeniowe

OKNA

solo-logo

Okna SOLO

Na rynku znajduje się szeroki wybór różnych modeli okien PCV, które tworzone są przez wielu producentów. Okna Solo to firma, która gwarantuje rozwiązania na lata w zakresie dobrych okien PCV. Naszą domeną są okna energooszczędne, antywłamaniowe oraz dźwiękoszczelne, które zapewniają komfort życia oraz pracy w każdym budynku.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne okna LuftHaus, okna pasywne Evo 92, energooszczędne okna Logic, okna łukowe De Lux oraz okna ekonomiczne City. Wszystkie kolekcje okien powstały w oparciu o najnowsze trendy, jak i konieczne do spełnienia wymogi związane z produkcją stolarki PCV. Nasze okna i drzwi produkujemy w wielu kolorach, jak i różnych wersjach. W asortymencie Okna Solo znajdują się zarówno wysokiej klasy okna pozwalające tworzyć duże przeszklenia w nowoczesnym budownictwie, jak i okna łukowe dopasowane do stylistyki dworków, pałacyków i innych budynków inspirowanych architekturą klasyczną. Staramy się zawsze sprostać potrzebom wszystkich naszych klientów.

W naszym asortymencie nie mogło również zabraknąć okien przesuwnych tarasowych i balkonowych, które pozwalają wygodnie korzystać z funkcjonalności tarasu umieszczanego nie tylko w domach, ale i mieszkaniach czy biurach. Okna HS i HST są wygodne w użytkowaniu oraz bardzo korzystnie wyglądają we wnętrzach. Produkując każdy model okna staramy się zachować wysokie parametry estetyczne profili, aby trafiały one w gusta naszych klientów oraz podkreślały charakter każdego budynku.

Produkujemy okna do domów energooszczędnych i pasywnych, by sprostać oczekiwaniom osób chcących żyć w zgodzie z naturą, jak i pragnących zmniejszyć zużycie energii w domu optymalizując koszty jego utrzymania. W naszych salonach okien Solo znajdują się bogate ekspozycje systemów, aby można było zobaczyć je z bliska i zdecydować się na konkretny model. Zatrudnieni w nich fachowcy analizując potrzeby Klientów dobierają dla nich odpowiednie okna i drzwi PCV, z których mogą być w pełni zadowoleni.  

 

Nasze okna aluminiowe to wysokiej jakości systemy, które dedykowane są do nowoczesnych budynków. Produkty znajdujące się w ofercie Solo są solidnie skonstruowane i wygodne w użytkowaniu, przez co przez długi czas goszczą w wielu domach czy innych budynkach.

Polecamy Państwu zarówno szczelny system IPI, okna aluminiowe zewnętrzne Imperial (IP), funkcjonalne okna aluminiowe Imperial, okna aluminiowe dźwiękochłonne Ecofutural (EF), nowoczesne okna aluminiowe Superial, energooszczędne okna aluminiowe Vision (VN), renowacyjne okna aluminiowe Luxus (LX), okna aluminiowe dwukomorowe Intruder (IN), solidne okna aluminiowe Steel Look (ST) oraz innowacyjne okna aluminiowe Star. Każdy z tych modeli okien z aluminium jest unikatowy, posiada wysokie parametry oraz bazuje na nowoczesnych technologiach tworzenia stolarki okiennej.

Szeroki wybór okien aluminiowych sprawia, że z pewnością każdy znajdzie w naszym asortymencie idealne rozwiązanie z zakresu stolarki otworowej. Pamiętajmy, że okna aluminiowe są nie tylko eleganckie i stylowe, ale również stosunkowo lekkie, więc dają możliwość montażu wielu skrzydeł jednocześnie, nie obciążając przy tym konstrukcji budynku. Duże przeszklenia są bardzo modne, a okna aluminiowe pozwalają na wykorzystanie tego trendu w nowoczesnych obiektach mieszkalnych i biurowych.

Więcej informacji na temat okien aluminiowych mogą Państwo dowiedzieć się w naszych salonach sprzedaży w kilku miastach na terenie kraju. Firma Solo produkuje i sprzedaje jedynie wysokiej jakości elementy stolarki otworowej, które są energooszczędne, dzwiękoszczelne i bezpieczne dzięki najwyższej klasy profilom, antywłamaniowym okuciom i klamkom czy też starannie opracowanym mechanizmom działania. Nie należy także zapominać o ich estetycznym wyglądzie. Okna aluminiowe są także łatwe w pielęgnacji, a ich profile nie zmieniają się wraz z upływem czasu.

Jeśli więc szukają Państwo solidnych okien o eleganckim wyglądzie, warto zastanowić się właśnie nad zakupem okien aluminiowych – pięknych i funkcjonalnych.

Producent Okien PPHU MARIOLA

Firma MARIOLA jest marką, która istnieje na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Naszą zaletą jest fakt, że jesteśmy firmą rodzinną.

Zajmujemy się produkcją stolarki PCV oraz Aluminium: okna, drzwi, fasady, ślusarka przeciwpożarowa.

We współpracy z profesjonalnymi dostawcami: Rehau, Aliplast, BRȔGMANN / SALAMANDER, Ponzio, Schűco, Winkhaus, Pilkington, tworzymy okna o najwyższych parametrach technicznych i nowoczesnych rozwiązaniach systemowych.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy o wysokim potencjale produkcyjnym, dzięki czemu oferujemy produkt najwyższej jakości. Nasza produkcja dostosowana jest do najnowszych wymagań zawartych w unijnych dyrektywach.

Dostarczamy stolarkę okienną dla firm prywatnych, instytucji, klienta indywidualnego oraz inwestycyjnego.

Działamy na terenie całego kraju, choć większość naszych realizacji znajdziecie Państwo w województwie mazowieckim (Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków), województwie podlaskim (Łomża, Białystok), województwie łódzkim (Łódź), województwie warmińsko-mazurskim (Olsztyn, Mrągowo).

Znaczną część produkcji kierujemy na eksport do krajów Unii Europejskiej, jak również poza jej granicami – m.in. Niemcy, Włochy, Szwecja, Belgia, Norwegia, Wielka Brytania.

Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie, dbamy o każdy detal, na każdym etapie realizacji. Od kompleksowej usługi doradczej przy przygotowaniu oferty oraz wyceny, poprzez produkcję na zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej FIMTEC, bezpiecznym przygotowaniu transportu oraz profesjonalnym montażu.

Zdobyliśmy zaufanie Klientów oraz zrealizowaliśmy szereg inwestycji mieszkaniowych, między innymi:

 • Central Park Ursynów znajdujący się przy ul. Kłobuckiej w Warszawie,
 • Osiedle „Nowy Raków” przy ul. Instalatorów 7b w Warszawie,
 • Osiedle Mińska 69 etap A oraz B,
 • Osiedle Eden ul. Włodarzewska w Warszawie,
 • Bliska Wola ul. Kasprzaka w Warszawie,
 • Apartamenty Bakalarska w Warszawie,
 • Osiedle Żoli Żoli ul. Rydygiera w Warszawie,
 • Park Skandynawia ul. Ostrobramska w Warszawie,
 • Viva Jagodno we Wrocławiu,
 • Osiedle Next Ursus etap II, III, IV w Warszawie,
 • Osiedle Coopera 2,3,4 w Warszawie.

Ponadto zrealizowaliśmy inwestycje na potrzeby instytucjonalne:

 • I Komisariat Komendy Miejskiej Policji w Łodzi,
 • Komenda Miejska Policji w Olsztynie,
 • Jednostka Wojskowa 1248 w Bartoszycach,
 • Ministerstwo Cyfryzacji w Warszawie
 • Lotnisko w Szymanach,
 • Kompleks Szkolny Gąsin w Pruszkowie,
 • Kompleks Szkolny ul. Zaruby w Warszawie,
 • Budynek KRUS w Łomży,

W swoim portfolio mamy również zrealizowane inwestycje komercyjne, w tym:

 • Panattoni City Logistics w Warszawie,
 • MONOPOLIS Office w Łodzi,
 • MEDIATEKA ICES w Grodzisku Mazowieckim,
 • Browary Warszawskie w Warszawie,
 • Mercedes-Benz Trucks w Emilianowie (k.Warszawy),
 • Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu,
 • Hotel Radisson (Sobieski) w Warszawie,
 • Salon Audi w Łodzi,
 • Holiday Inn Express w Warszawie,
 • ZOO Orientarium w Łodzi,

Nasi technolodzy i przedstawiciele służą specjalistycznym doradztwem w zakresie konstrukcji okna, jego funkcjonalności i estetyki. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby projekt finalny był idealnie dopasowany do potrzeb każdego Klienta.

Prezentacja firmy PPHU MARIOLA
Portfolio firmy PPHU MARIOLA
Okna PlASTIMET

Okna obok drzwi i podłóg to jeden z najważniejszych elementów naszego domu. Odpowiednio dobrana kolorystyka podkreśli charakter i stanie się wizytówką naszego domu . Okna Plastimet to nie tylko Okna do domu czy mieszkania, ale również do różnego rodzaju inwestycji stacji benzynowych, hoteli czy pensjonatów. Nasze Okna zapewnią nam komfort i bezpieczeństwo. Okna Plastimet łączy niepowtarzalne wzornictwo które doda wnętrzom niepowtarzalnego klimatu. Chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń do nas a nasz Konsultant połączy cię z odpowiednim działem.

STOLARKA PVC

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło uzyskać wzorowy proces produkcji. W oparciu o najnowocześniejsze urządzenia uznanych na świecie liderów, stworzono innowacyjny park maszynowy, dzięki któremu PLASTIMET jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu związanemu z produkcją okien i drzwi.

EKSTRUZJA PROFILA

Za produkcję własnego autorskiego systemu profili okiennych PLASTIMET ELITE odpowiedzialne są w pełni zautomatyzowane linie ekstruzyjne, uruchomione w ramach nowo wybudowanego Centrum Produkcyjnego. Ich wysoką wydajność gwarantuje jedna z najnowocześniejszych w kraju, skomputeryzowana mieszalnia proszku PVC.

SZYBY ZESPOLONE

Szyby zespolone produkowane są w oparciu o zaawansowany technologicznie projekt integracji linii produkcji okien i szyb, gdzie szyby powstają równocześnie z oknami. Proces ten jest możliwy dzięki dokładnemu stołowi do rozkroju wielkogabarytowych tafli szkła, gdzie zespalanie pakietów szybowych odbywa się na automatycznej prasie z robotem hermetyzującym.

ŚLUSARKA ALUMINIOWA I PRZECIWPOŻAROWA

Ślusarka aluminiowa oraz przeciwpożarowa produkowana jest w oparciu o dedykowane dla firmy PLASTIMET maszyny i urządzenia skonfigurowane w innowacyjne linie technologiczne o odpowiednio dobranych i zoptymalizowanych parametrach technicznych i zintegrowane w jeden spójny system produkcji, kontroli jakości i zarządzania. Dzięki przemyślanym inwestycjom uzyskaliśmy przewagę technologiczną niedostępną dla większości producentów stolarki budowlanej.

ALUPROF MB-86 System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

System okienno-drzwiowy MB-86 to produkt o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. MB-86 to pierwszy w świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze.

Cechy, które wpływają na funkcjonalność i estetykę konstrukcji wykonanych w systemie MB-86:

PLASTIMET ELITE Okno w autorskim systemie profili okiennych PVC.

Uchylno – wysokoosiowe okno dachowe Roto Designo R8

Okno Designo R8 zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych Roto. Dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz niezwykłą energooszczędnością. Obniżony montaż, nowoczesny design i kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic) umożliwiają idealną integrację okna z połacią dachową.

ZALETY W SKRÓCIE

DANE TECHNICZNE

Shopping Cart