KozieRemonty

usługi wykończeniowe

PRACE OGRODOWE

PROJEKTOWANIE OGRODU

 
Piękny ogród jest elegancką ozdobą każdej posesji. To właśnie w ogrodzie chętnie spędzamy letnie popołudnia i relaksujemy się w ciepłe wieczory. Odpowiednie zaaranżowanie takiej przestrzeni nie jest łatwe do wykonania. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy doświadczonej ekipy fachowców.
 
Zapewne każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym ogrodzie, w którym będzie mógł odpocząć po ciężkim dniu pracy. Prawdą jest też, iż nie każdy ma czas na pielęgnację zieleni wokół swojego domu. Nasi wykonawcy wykonują prace ogrodowe i porządkowe  – zabiegi pielęgnacyjne i prace porządkowe w ogrodzie, strzyżenie i przycinanie drzewek i krzewów; strzyżenie i przycinanie tui, cisów itd. – regeneracja trawników, zakładanie trawników, grabienie liści; – przesadzanie krzewów i drzew, pielenie i korowanie opasek oraz innego rodzaju prace o charakterze prac ogrodniczych; – prace porządkowe – pielęgnacja zieleni – przygotowanie i uporządkowanie ogrodu przed zima, jak i również po zimie .
 

Nasza firma ogrodnicza zadba o Państwa ogród w każdym calu.

  • Projektowanie ogrodów
  • Układanie kostki brukowej
  • Aranżacje zieleni we wnętrzach
  • Zielona reklama
  • Odśnieżanie
  • Ogrodzenia
  • System nawadniania
Umów się na niezobowiązującą wizytę, aby otrzymać bezpłatną wycenę lub prześlij nam potrzebne materiały, aby otrzymać ofertę drogą mailową.
 

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję

Nawadnianie ogrodów

Oferujemy projekt oraz wykonawstwo systemów nawadniania.

System nawadniania daje nam wygodę, oszczędność oraz zawsze dokładnie podlany ogród. Dzięki takiemu systemowi możemy zawsze być pewni, że nasz ogród zawsze będzie wyglądał efektownie, a wydatek wody będzie zawsze odpowiedni dla naszych roślin.

Nawadnianie przy pomocy nowoczesnej technologii, to nie tylko dobrze utrzymany ogród, ale również więcej wolnego czasu dla siebie!

Shopping Cart