KozieRemonty

usługi wykończeniowe

DEKARZ

Usługi dekarskie

Wysoka jakość usług dekarskich w Firmie Kozieremonty
Ciągły rozwój – w naszej Firmie dbamy ciągle o rozwój uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach.
Certyfikaty umiejętności – Posiadamy certyfikowanych Wykonawców pokryć dachowych.
Trwała jakość materiałów – W naszych realizacjach starannie dobieramy wysokiej jakości materiały, które potem przez wiele lat służą naszym klientom.
Dokładność i precyzja – Wszystkie prace wykonywane są pod okiem mistrza dekarstwa. Daje to Państwu gwarancję że nasza praca jest robiona z dokładności przy wykonywaniu obróbek blacharskich, montażu okna dachowego czy układaniu warstwy wstępnego krycia.
Estetyka dachu – Precyzja jaka wkładamy w nasze usługi jest kluczowa zasadą w tego typu pracach, aby dach oprócz bezpieczeństwa prezentował się bardzo dobrze i mógł cieszyć oko właściciela. Szczególnie ważna estetyka jest przy budowie kominów.
 
 
Zbudujemy i zamontujemy Twój dach od A do Z. Współpracujemy z zaufanymi

ekipami montażowymi oraz podwykonawcami na terenie całego Mazowsza i gwarantujemy kompleksowe
wsparcie – bez względu na to, w jakim zakresie go potrzebujesz oraz na jakim etapie jesteś.

Pokrycia dachowe – nasza oferta

Proponujemy również usługi dystrybucji pokryć dachowych nie tylko na terenie Warszawy ale całego województwa Mazowieckiego i okolicznych regionów. W rozbudowanej ofercie proponujemy : blachy trapezowe oraz papy zgrzewalne, blachodachówkę, dachówki ceramiczne, cementowe blachodachówki oraz wiele innych materiałów. 

Przy wyborze rodzaju pokrycia dachowego i innych materiałów dachowych należy zwrócić uwagę na szereg aspektów. Jesteśmy przekonani, że dzięki tak rozbudowanej propozycji, będziemy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Pokrycia dachowe ceramiczne, które znajdziesz w asortymencie, są jednymi z najtrwalszych i najsolidniejszych oraz wymagają solidnie wykonanej więźby dachowej. W zakresie selekcji odpowiedniego asortymentu z bogatej oferty, możesz liczyć na fachową pomoc naszych fachowców.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zleconego zadania, pozyskaliśmy zaufanie licznego grona klientów. Ich uznanie jest najlepszą formą docenienia dystrybucji pokryć dachowych, którą prowadzimy, a także świadczonych usług. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty kozieremonty. 

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami po przez formularz lub email kozieremonty@op.pl . Z przyjemnością doradzimy w wyborze najkorzystniejszego pokrycia dachowego dla Twojego budynku.

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję
Shopping Cart