KozieRemonty

usługi wykończeniowe

REMONTY I WYKOŃCZENIA

Remonty mieszkań

Firma Kozieremonty oferuje usługi remontowo budowlane oferująca wykończenia mieszkań pod klucz w mieszkaniach deweloperskich ale również solidne remonty mieszkań, domów, biur, lokali firmowych, łazienek, kuchni, instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, a także malowanie, nakładanie gładzi, tapetowanie, układanie płytek ceramicznych i wiele innych usług remontowych i budowlanych na terenie całego kraju Kraków, Radom, Toruń, Poznań, Trójmiasto, Białystok, Wrocław i wiele innych.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty i materiały. Zapewniamy fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej.

Każdą realizację wykonujemy w sposób fachowy, profesjonalny i terminowy, o czym świadczą pozytywne opinie klientów na temat naszej firmy. Podstawa, na której zbudowaliśmy naszą firmę, to profesjonalizm.

Wykańczanie mieszkania to również duże wyzwanie pochłaniające sporo czasu i pieniędzy. Jeśli brakuje Ci wolnego czasu, obawiasz się przekroczenia zaplanowanego budżetu oraz znalezienia dobrej ekipy remontowej skorzystaj z oferty wykańczania mieszkań pod klucz!

Jakie prace remontowe realizujemy? 

Realizujemy wykończenia nowych mieszkań i domów oraz remonty i odświeżenia na terenie całego kraju. Wykonujemy prace zgodnie z przedstawionymi projektami lub pomożemy w umiejętnym i funkcjonalnym zaplanowaniu przestrzeni przeznaczonej do remontu lub wykończenia wnętrza. Zadbamy o każdy szczegół. Przygotujemy harmonogram prac oraz kosztorys, dostarczymy materiały oraz zorganizujemy transport. Specjalizujemy się w pełnej gamie realizacji.

Co może obejmować kompleksowy remont mieszkania?

Pełen zakres prac remontowych i wykończeniowych. Od demontażu starych materiałów w mieszkaniu , stawianie ścian, po montaże instalacji czy skręcanie i układanie mebli. W ofercie jaką znajdziesz na naszej stronie internetowej zawarliśmy ogólny zakres prac oraz naszych możliwości. Aby ustalić indywidualny harmonogram i kosztorys koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przedstawimy dokładny przebieg realizacji, łącznie ze szczegółowym kosztorysem za usługę (robociznę) oraz kosztorysem materiałowym. Dokładnie określimy rozpoczęcie prac oraz datę ich zakończenia. Rozliczenie poszczególnych etapów prac zawsze wykonywane jest po ich zakończeniu i odbiorze przez klienta.
Kompleksowe remonty wszystkich pomieszczeń – łazienki, kuchnie, sypialnie salony, pokoje dziecięce, gabinety medyczne, salony urody, salony fryzjerskie, biura, itd.
 
Zakres prac remontowych / wykończeniowych:
• malowanie
• tapetowanie
• kafelkowanie ścian, podłóg – kuchnie, łazienki, tarasy, balkony
• montaż lub modernizacja instalacji elektrycznej
• wyburzanie ścian (cegła, żelbet)
• skuwanie betonu, skuwanie posadzek
• zabudowy GK – sufity podwieszane, ścianki, poddasza
wylewanie posadzek
montaż podłóg, układanie paneli podłogowych
• szpachlowanie / gładzie szpachlowe
• montaż armatury łazienkowej / biały montaż
montaż mebli kuchennych na wymiar i sprzętu AGD
• tynki dekoracyjne / beton dekoracyjny
• sztukateria ozdobna i listwy przypodłogowe
 

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję
Shopping Cart