KozieRemonty

usługi wykończeniowe

ROLETY I ŻALUZJE

Rolety Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium lub stali. Roleta zewnętrzna stanowi element elewacji budynku, chroniący przed czynnikami zewnętrznymi, począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości. Ze względu na estetykę oraz funkcjonalność szczególnym zainteresowaniem inwestorów cieszą się aluminiowe rolety zewnętrzne. Rolety aluminiowe zewnętrzne mogą być dodatkowo wyposażone w system izolacji, który zmniejsza straty ciepła skutecznie izolując okno. Izolacja termiczna znajduje się wewnątrz lameli, dzięki temu nie wpływa na efektowność rolet aluminiowych zewnętrznych ani na sposób ich użytkowania. Dlaczego warto wybierać rolety zewnętrzne aluminiowe? Rolety zewnętrzne to nie tylko korzyści w okresie letnim w postaci znacznie niższej temperatury w pomieszczeniu. Tego typu osłona sprawdzi się także w przypadku chęci odcięcia się od hałaśliwej okolicy. Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają w centrum miasta. Często jest to jedyny sposób na uniknięcie różnego rodzaju hałasów dobiegających z ulicy. Produkt ten przynosi jednak korzyści w ciągu całego roku. Rolety zewnętrzne doskonale sprawdzają się także zimą jako element izolacyjny budynku, który pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania. Jest to bardzo istotny czynnik – zwłaszcza w przypadku ogrzewania gazowego. Rolety zewnętrzne bardzo często stanowią także element dekoracyjny budynku – szczególnie w przypadku nowoczesnej architektury. Wielu inwestorów wybierających rolety aluminiowe zewnętrzne rezygnuje z wewnętrznych systemów osłony okien, gdyż system zewnętrzny zapewnia im wszystkie zalety dobrych rolet lub żaluzji wewnętrznych. 

Rolety aluminiowe zewnętrzne zalety produktu:
– stanowią dobrą izolację cieplną, a co za tym idzie, przyczyniają się do zmniejszenia kosztów utrzymania ciepła w budynku;
– zapewniają dodatkową ochronę otworu okiennego;
– rolety zewnętrzne podnoszą standard budynku;
– szeroka gama kolorystyczna;
– różnorodne kształty kaset i prowadnic; 
– możliwość zastosowania rolety do każdego budynku.

Rolety zewnętrzne to nie jedyne dostępne w naszej ofercie
rozwiązanie, jeżeli chodzi o osłonę przeciwsłoneczną i izolację

Kraty Rolowane:

Kraty rolowane, to ruchome aluminiowe lub stalowe ażurowe panele, które składają się w kasetę. Zazwyczaj kraty rolowane wykorzystywane są do zabezpieczenia lub zamknięcia witryn sklepowych.

Zalety produktu:

 • niezawodna konstrukcja aluminiowa lub stalowa;
 • możliwość zastosowania automatyki z fotokomórkami;
 • listwy dolne pokryte gumowymi uszczelkami;
 • duży wybór profili;
 • bogata kolorystyka. 

Kraty rolowane są zaprojektowane tak, aby były praktyczne i wygodne w użyciu. Na całej ich powierzchni znajdują się otwory, dzięki czemu nie zasłaniają całej ekspozycji sklepowej. Dlatego mimo ich zamknięcia można zobaczyć sprzedawane w sklepie produkty. Kraty rolowane sprawdzą się również wewnątrz budynku jako element oddzielający poszczególne strefy przestrzeni. Ich konstrukcja umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i wentylację, a dodatkowo nie ogranicza widoczności i dostępu do światła. Kraty rolowane stosuje się w sklepach, galeriach handlowych, bankach oraz obiektach komercyjnych jako zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem i kradzieżą, a estetyczne wykończenie nie wpływa niekorzystnie na wizerunek miejsca. Kraty rolowane wyposażone są w solidny zamek na klucz, do którego osoby nieuprawnione mają utrudniony dostęp, co stanowi dodatkowy element zabezpieczający.

Oferujemy kraty rolowane w wielu wariantach i stylach wykończenia, z możliwością wyposażenia ich w automatyczny system sterowania. Solidne wykonanie uniemożliwia sforsowanie krat przez włamywacza, a stabilna konstrukcja nie wpływa negatywnie na komfort użytkowania.

Kraty rolowane dostarczamy do klientów na terenie miasta Warszawa i w jego okolice. W razie wątpliwości nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać kraty rolowane dopasowane do konkretnych potrzeb.

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE:

Bramy garażowe rolowane stosowane są jako zabezpieczenie garażu czy magazynu lub innego pomieszczenia technicznego, które chcemy zasłonić.

Największe zalety produktu to bez wątpienia:

 • bogata kolorystyka;
 • brama zwijana jest w niedużą kasetę;
 • właściwości izolacyjne i wygłuszające;
 • stabilna konstrukcja;
 • gumowe doszczelnienie z podłożem w dolnej listwie;
 • prowadzenie ręczne lub automatyczne.

OFERUJEMY BRAMY ROLOWANE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

Jako producent bram garażowych rolowanych, zapewniamy obszerną ofertę różnorodnych rozwiązań, które od ponad 20 lat spełniają oczekiwania naszych Klientów. Prezentowane bramy garażowe rolowane wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, precyzją wykonania, solidnością i trwałością. To wszystko w efekcie zapewnia bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz bezawaryjne działanie przez wiele lat. Oferowane przez nas bramy garażowe rolowane to gwarancja niezawodności i funkcjonalności.

Moskitiery

Moskitiery to siatki w aluminiowej obudowie stosowane w celu ochrony przed owadami. Sama nazwa pochodzi od hiszpańskiego określenia oznaczającego komara – “moqsuito”. Moskitiery zabezpieczą jednak wnętrza przed różnego typu intruzami – nie tylko komarami, ale też muchami czy osami. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżym powietrzem, jednocześnie nie dzieląc przestrzeni z natrętnymi owadami, których obecność jest szczególnie uciążliwa w nocy.

Moskitiery NA WYMIAR

Moskitiery to siatki w aluminiowej obudowie stosowane w celu ochrony przed owadami. Sama nazwa pochodzi od hiszpańskiego określenia oznaczającego komara – “moqsuito”. Moskitiery zabezpieczą jednak wnętrza przed różnego typu intruzami – nie tylko komarami, ale też muchami czy osami. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżym powietrzem, jednocześnie nie dzieląc przestrzeni z natrętnymi owadami, których obecność jest szczególnie uciążliwa w nocy.

Moskitiery okienne i drzwiowe - zalety

Moskitiery to proste, a zarazem niezwykle skuteczne rozwiązania o licznych zaletach. Wśród głównych zalet naszych moskitier na uwagę zasługuje:

 • materiał – oferujemy moskitiery, w których producent zastosował wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne siatki z włókna szklanego lub aluminium;
 • stabilna aluminiowa obudowa;
 • dostosowanie moskitier do kształtu okien i drzwi;
 • duży wybór kolorów profili aluminiowych;
 • możliwość wyboru moskitier dla alergików.

Oferowane przez nas moskitiery stanowią najlepsze zabezpieczenie przed owadami, kurzem czy pyłkami kwiatów i drzew.

NA OKNA DACHOWE:

Osłony zewnętrzne na okna dachowe to rolety materiałowe, aluminiowe oraz markizy. Podstawową ich funkcją jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych okien dachowych. 

Zalety produktów:

 • bogata kolorystyka materiałów o różnorodnej grubości i gramaturze;
 • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, a także podgumowane;
 • posiadają atesty higieniczne, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne;
 • zastosowanie do wszystkich typów okien dachowych;
 • estetyczne wykonanie.

Posiadamy w ofercie produkty takich firm jak “VELUX”, “FAKRO” CZY “ROTO”. 

Posiadamy również w ofercie oryginalne osłony VELUX: rolety wewnętrzne: przyciemniające, zaciemniające, dekoracyjne , zaciemniająco-plisowane, energooszczędne, plisowane, rolety rzymskie, żaluzje, moskitiery oraz osłony zewnętrzne: markizy, solarne markizy zaciemniające i rolety zewnętrzne.

Zabudowa balkonów

Zabudowa balkonu to konstrukcja umożliwiająca zwiększenie powierzchni mieszkalnej oraz wyciszenie wnętrza. W ofercie posiadamy system ramowy oraz bez ramowy z wysokiej klasy aluminium oraz odpowiednio dobranej grubości szyb bezpiecznych.

Zalety produktu:

 • zwiększa wielkość mieszkania;
 • poprawia izolację cieplną;
 • wygłusza pomieszczenie;
 • przemyślana konstrukcja umożliwiająca łatwy demontaż szkła do mycia;
 • możliwość zastosowania zamków antywłamaniowych;
 • szeroka gama kolorystyczna.

Balkon stanowi w blokach przedłużenie mieszkania oraz pełni funkcję wypoczynkową i użytkową. W przypadku budynków znajdujących się przy ruchliwym ulicach, gdzie nie ustaje hałas i unoszą się szkodliwe spaliny samochodowe, trudno wyobrazić sobie relaks na powietrzu. Rozwiązaniem problemu może być zabudowa balkonów. Dzięki niej stanie się on miejscem całorocznym, bezpiecznym i komfortowym. Niektóre projekty wymagają pozwolenia budowlanego, jednak prosta zabudowa balkonów, w której nie narusza się konstrukcji budynku, może zostać wykonana bez łamania przepisów.

Zabudowa Balkonów – Zalety i Rozwiązania :

Balkon pełni bardzo wiele funkcji w budynku, dlatego warto zdecydować się na jego zabudowę, aby zwiększyć komfort użytkowania z przestrzeni. Zabudowa balkonów może być wykonana w różnym stylu, poprzez całkowite oszklenie przestrzeni lub ogrodzenie jej modułami, które można dowolnie przesuwać. To rozwiązanie, które zyskuje na coraz większej popularności, gdyż stwarza wiele możliwości aranżacji. Duże przeszklenia balkonów mogą być dodatkowo ozdobione Vericalami, dzięki czemu prezentują się niezwykle okazale i pasują do obiektów biurowych. Ponadto  zabudowa balkonów wykazuje wiele zalet użytkowych:

 • bezpieczeństwo ? w niższych kondygnacjach zabudowa zapobiega włamaniom, natomiast na wyższych piętrach minimalizuje ryzyko wypadnięcia przez barierkę,
 • ochrona ? zabudowa stwarza barierę akustyczną przed hałasem z zewnątrz i zapewnia dodatkową izolację termiczną,
 • dodatkowa przestrzeń ? zabudowa balkonów może być wykorzystywana jako całoroczne miejsce do przechowywania sprzętów lub roweru,
 • funkcja wypoczynkowa ? zabudowa sprawia, że balkon może być użytkowany przez cały rok i być wykorzystany jako miejsce do uprawy roślin bez względu na porę roku.

Zabudowa balkonów to nowoczesny sposób na powiększenie przestrzeni użytkowej w domach i biurach. Nawet niewielki taras dzięki przeszkleniom będzie prezentował się niezwykle okazale i sprawi, że budynek nabierze stylowego wyglądu.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to konstrukcja z aluminiowymi cienkimi lamelkami służącymi do zaciemniania pomieszczeń. Żaluzje fasadowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym okiennymi przestrzeniami, a co za tym idzie, wysoką intensywnością promieni słonecznych. Najczęściej stosowane w nowoczesnym budownictwie do zasłonięcia dużych powierzchni biurowych czy mieszkalnych.

Żaluzje fasadowe  montowane na zewnątrz budynków sprawdzają się jako rozwiązanie całoroczne. Latem chronią przed nadmiernym nagrzaniem wnętrza budynku, zimą natomiast zapobiegają jego ochłodzeniu. Dzięki temu znacznie zmniejszają koszty związane z klimatyzacją i ogrzewaniem. Żaluzje fasadowe zapewniają także poczucie prywatności, chroniąc przed nadmiernym hałasem dochodzącym z zewnątrz.

Wszystkich zainteresowanych żaluzjami zewnętrznymi zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną poniżej ofertą. Dostępne żaluzje zewnętrzne przeciwsłoneczne to systemy, które powstają z  najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu niezawodnych komponentów. Są estetyczne, trwałe i komfortowe w użytkowaniu.

Shopping Cart