KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Tarasy drewniane Warszawa, okolice

Niekwestionowanym numerem jeden ostatnich lat są tarasy drewniane. Uniwersalny i ponadczasowy charakter tarasów drewnianych sprawdzi się zarówno przy tradycyjnych jak i nowoczesnych budynkach. Wśród dostępnych gatunków drewna tarasowego wyróżniamy gatunki krajowe i egzotyczne takie jak modrzew syberyjski, europejski, bangkirai czy jatoba.

Dlaczego warto wybrać tarasy drewniane?

Korzyści posiadania tarasu przydomowego nie sposób przecenić. Fachowo wykonany piękny i wygodny taras stanowi niejako przedłużenie domu, jest idealnym miejscem relaksu dla naszych najbliższych . W przeciwieństwie do terakoty drewno tarasowe jest ciepłe, odporne na mróz i antypoślizgowe.

Deski Tarasowe Komplex Market 

Wybór odpowiedniego materiału jest kluczową kwestią dla trwałości i stabilności, a także bezproblemowego użytkowania tarasu. Deski tarasowe drewniane zajmują wiodące miejsce wśród stosowanych pokryć tarasowych. Zapraszamy do zapoznania się z cała ofertą Komplex Market i później po wrócić się po wycenę do nas.

Tarasy kompozytowe

Deski na taras kompozytowe są zwykle wykonane z drewna, włókna szklanego lub innych materiałów. Deski są zaprojektowane tak, aby były odporne na uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi i zużywały mniej materiału niż ich drewniany odpowiednik. Materiały użyte do produkcji desek kompozytowych są różne. Na przykład włókno szklane umożliwia architektom konstruowanie schodów zewnętrznych bez obawy o ich uszkodzenie przez światło słoneczne. Architekci włączyli również włókno szklane do wnętrz, aby stworzyć bezpieczne wewnętrzne ścieżki spacerowe dla mieszkańców.

Deski kompozytowe Firmy EkoTeak ekoteak.pl 

EkoTeak od 2009 roku jest polskim producentem najwyższej jakości kompozytu drewna. Prezentujemy najwyższy standard przetwórstwa WPC.

Deski kompozytowe Firmy Salag.

Bergdeck jest marką stworzoną w Polsce przez firmę Salag – lidera branży wykończenia wnętrz, producenta listew przypodłogowych pvc i  aluminium.

Czym są deski kompozytowe i jak mają zastosowanie?

Są to deski produkowane z pyłu drzewnego wymieszanego ze sztucznym tworzywem. Deski kompozytowe mają tę przewagę nad drewnem, że aby zachowywały swoje walory użytkowe, nie trzeba ich dodatkowo konserwować. Otrzymana deska odznacza się przede wszystkim wytrzymałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. To bardzo ważne, bo deszcz, wiatr i zmienne temperatury łatwo przyczyniają się do pęcznienia bądź wysychania oraz wypaczania materiałów naturalnych, z których składają się konstrukcje wokół naszego domu. Do mocnych stron tarasowych desek kompozytowych można zaliczyć ich jakość, różnorodność, wygodę eksploatacji oraz łatwość montażu.

Dlaczego warto wybrać deski na taras kompozytowe?

Deski kompozytowe są szeroko stosowane w nowoczesnej architekturze. Dzisiaj to ich budowy wykorzystuje się deski kompozytowe wykonane z drewna, włókna szklanego lub innych materiałów. Deski kompozytowe są odporne na warunki atmosferyczne i zużywają mniej materiału niż ich drewniane odpowiedniki. Architekci używają również płyt kompozytowych do przestrzeni zewnętrznych, aby stworzyć bezpieczne przestrzenie zewnętrzne dla swoich społeczności. Ponadto kompozytowe klatki schodowe zapewniają łatwy dostęp do różnych części budynku.

KOMPOZYTOWE DESKI TARASOWE BERGDECK

Bergdeck jest marką stworzoną w Polsce przez firmę Salag – lidera branży wykończenia wnętrz, producenta listew przypodłogowych pvc i aluminium.

NASZE DESKI SĄ TRWAŁE, BEZPIECZNE, ESTETYCZNE, ŁATWE W MONTAŻU, CZYSZCZENIU I RENOWACJI. DOSTARCZAMY KOMPLETNY SYSTEM – LAGERÓW, KLIPSÓW, WKRĘTÓW, PROFILI, ĆWIERĆWAŁKÓW, ZAŚLEPEK, LISTEW MASKUJĄCYCH.

Produkcja kompozytowej deski tarasowej wraz z całym systemem montażowym i wykończeniowym opracowana została przez zespół specjalistów inżynierów, designerów. Nasza firma stawia na materiały pochodzące z natury. Wykorzystujemy najwyższej jakości mączkę drzewną w połączeniu z najnowszymi technologiami polimerowymi. Cały proces tworzenia deski i sprawdzania jej parametrów oraz jakości przebiega w naszych laboratoriach. Nieustannie stawiamy na rozwój naszego produktu korzystając z 20-letniego doświadczenia na rynku branży wykończenia wnętrz.

Nasza oferta zawiera deski kompozytowe wpc, komfortowe i piękne tarasy o niebanalnej estetyce, autorski i prosty system montażowy.

Deska tarasowa MINI

Deska tarasowa Eco MINI to linia stworzona dla osób poszukujących rozwiązań ekonomicznych o wysokiej jakości i estetyce. Przy zakupie elementów dodatkowych, warto pamiętać o dobraniu: legarów standardowych oraz klipsów startowych ze stali nierdzewnej oraz zestawów montażowych: 1)  Zestaw montażowy z tworzywa 36 szt., bitem i wkrętami ze stali nierdzewnej 36 szt. Deski ECO są węższe od standardowych desek WPC oraz węższe od desek ECO.  Deska nie posiada dodatków uszlachetniających, wykonana jest z mączki drzewnej i części polimerowej.

Kompozytową deskę tarasową  Eco wyróżnia

  • unikalny skład: najwyższej jakości mączka drzewna i PVC
  • polski producent

Deska dostępna w wersji z szerokim i wąskim ryflowaniem.

Deski kompozytowe są odporne na warunki atmosferyczne i zużywają mniej materiału niż ich drewniane odpowiedniki. Architekci używają również płyt kompozytowych do przestrzeni zewnętrznych, aby stworzyć bezpieczne przestrzenie zewnętrzne dla swoich społeczności. Ponadto kompozytowe klatki schodowe zapewniają łatwy dostęp do różnych części budynku.

Dostępne kolory

Deska tarasowa BERGDECK

Deska tarasowa, kompozytowa wpc, drewno kompozyt z tworzywa sztucznego.

Deski tarasowe Bergdeck zostały wykonane z materiału, który jest połączeniem drewna z PVC. Dzięki temu deska ciepło ciepła. Nie wymaga uciążliwych wymagań czy malowania, napraw pielęgnacyjnych i napraw w czyszczeniu. Cechy te pozwalają na zastosowanie obustronnie ryflowanych desek zewnętrznych na zewnątrz budynków, w warunkach klimatycznych. Jest to idealny wybór do ogrodów, na taras czy wokół basenów. Deski dostępne są w bezpiecznych kolorach: antracyt, czarny, orzech, kasztan, teak. Deska jest na promienie UV. W swoim posiadanym składzie dodatki uszlachetniające.

Do montażu desek między kolejnymi deskami system utworzony na podstawie na legarach i klipsach, które stanowią dylatacje między biurkiem. W ofercie oferty akcesów akcesorium ze stali nierdzewnej w komplecie ze wszystkimi bitem. Dostępna jest także cała gama wykończeń tarasu: ćwierćwałki, listy maskujące, kątowe, zaślepki.

Ważne: Przy montażu deskek WPC można zainstalować system ultra szybki lub “”. 

Dostępne kolory

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję

Przykładowe realizacje – schody i tarasy z deski kompozytowej tarasowej oraz drewniane

tarasy warszawa
tarasy mazowieckie
tarasy drewniane
tarasy drewniane warszawa
tarasy trójmiasto
tarasy drewniane mazowieckie
tarasy z deski kompozytowej
tarasy z deski kompozytowej warszawa
tarasy z deski kompozytowej trójmiasto
tarasy z deski kompozytowej mazowieckie
deski tarasowe warszawa
deski tarasowe mazowieckie
deski kompozytowe na taras
deski kompozytowe warszawa
deski kompozytowe mazowieckie
schody z tarasu
schody drewniane
schody tarasowe
schody kompozytowe
schody drewniane
projektowanie tarasu
taras z drewna
taras drewniany
taras kompozytowy
taras z kompozytu
taras z desek kompozytowych
aranżacja tarasu
taras z basenem
deski kompozytowe
taras z desek kompozytowych
deski tarasowe
deski tarasowe drewniane
Shopping Cart