KozieRemonty

usługi wykończeniowe

TAPICERKA MEBLOWA

Poszukując inspiracji do aranżacji wnętrz mieszkania, od razu nasuwa się pomysł wykorzystania mebli tapicerowanych. Nowoczesne meble tapicerowane nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Wnoszą do domów i mieszkań przyjazne ciepło, wygodną elegancję i przytulną atmosferę .
Tapicerka, czyli innymi słowy tkanina obiciowa, to jeden z ważniejszych czynników decydujących o wyborze konkretnego modelu sofy do salonu czy kompletu krzeseł do kuchni.
 
Realizujemy projekty na zamówienie 
dla klientów indywidualnych jeżeli masz pytania zadzwoń tel. 795391795 
 
Nasi specjaliści zajmują się również renowacją następujących mebli : krzesła, fotele do pracy, fotele do wypoczynku, fotele – bujaki, meble do leżenia (jedno lub kilku osobowe), meble wielofunkcyjne (kanapy, tapczany, wersalki, sofy, rozkładane fotele). Odnowienie starych mebli to dobry sposób na zmianę wyglądu naszego wnętrza, szczególnie kiedy jesteśmy do nich przywiązani.
 
Z upływem czasu wszystko się zużywa. Dlatego, aby stwierdzić czy renowacja jest opłacalna, warto skontaktować się z naszym doradcą poprzez formularz, ponieważ niekiedy może okazać się, że naprawa jest po prostu niemożliwa lub będzie wymagała znacznie większego budżetu niż zakładany meble do renowacji.

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję
Shopping Cart