KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Współpraca z Kozieremonty

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich architektów ,projektantów wnętrz , deweloperów a również właścicieli Showroomów czy Sklepów. Jesteśmy partnerem technicznym w trakcie całej okresu trwania inwestycji, a także po jej zakończeniu. Wstąpienie do programy partnerskiego i nawiązanie współpracy z naszą firmą, to dla wielu okazja do zdobycia solidnego, długoletniego partnera.

Nasza Firma Kozieremonty została stworzona do oferowania usług,  które stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko budowę domów ale również wykańczanie mieszkań pod klucz, trzymamy się przygotowanego kosztorysu i terminów. Doradzamy w zakresie przyjętych rozwiązań i zastosowanych materiałów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres naszych usług. Mają Państwo również możliwość zakupu materiałów wykończeniowych do domu w naszej ofercie znajdą Państwo Produkty Takich Producentów :

  • Drzwi : Porta, Interdoor ,Intenso Cal czy DRE. 
  • Podłogi :Barlinek,Pergo, Baltic wood, Dąbex, Weninger, Moduleo, i wiele innych.
  • Sztukaterie : Mardom, Orac.
  • Płytki  : Tubądzin , Paradyż i wiele innych.

W celu otrzymania szczegółów nawiązania współpracy prosimy o kontakt po przez formularz albo dzwoniąc pod numer 795391795. Chętnie pomożemy i przedstawimy szczegóły programu partnerskiego .

SHOWROOMY I SKLEPY

moja ekspozycja

PROJEKTANCI I ARCHITEKCI

drawing-gaebbfab12_640

INWESTORZY I DEWELOPERZY

building-ge5a34c7b3_640

Skontaktuj się przez formularz

Shopping Cart