KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Generalny remont mieszkania Warszawa

Generalny remont mieszkania składa się z wielu czynności, które mogą doprowadzić właściciela lokalu do szału. Poszukiwanie usługodawców, którzy fachowo zajmą się poszczególnymi krokami całego procesu, bywa żmudne i czasochłonne, a w efekcie koszt całego remontu często przewyższa oczekiwania. Jeżeli chcesz mieć mieszkanie wykończone pod klucz, jesteś z Warszawy i poszukujesz firmy, która dokona generalnego remontu Twojego mieszkania w całości, skontaktuj się z nami. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, a w zakres naszych usług wchodzą kompleksowe remonty, które wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klienta.

generalny remont mieszkania warszawa

Jak długo trwa generalny remont mieszkania w Warszawie?

Korzystając z usług naszej firmy, nie musisz martwić się poszukiwaniem kolejnych ekspertów do wykonania konkretnych czynności. Nasza praca polega na załatwieniu całego zlecenia od razu. Współpracujemy z fachowcami z różnych dziedzin, dlatego mamy do dyspozycji profesjonalistów, którzy zajmą się odpowiednim etapem remontu. W rezultacie możemy zaoferować Ci szybki i kompleksowy remont, i doprowadzenie mieszkania do stanu używalności.

Sami dostarczamy materiały budowlane i wykończeniowe, a pracujemy tylko na najlepszej jakości elementach. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby mieszkanie oddane pod klucz było wykończone zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Trudno jest ocenić całkowity czas generalnego remontu, gdyż wiele zależy od metrażu mieszkania oraz jego stanu. Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę, wraz z określeniem przedziału czasowego, w jakim prace powinny zostać ukończone.

mieszkanie wykończone pod klucz warszawa

Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy

Współpracując z nami, płacisz raz za całość, i nie musisz się niczym martwić, gdyż po ustaleniu modelu współpracy, to my zajmujemy się całym procesem remontu. Oczywiście przez cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji, dostosowując nasze działania do indywidualnych wymagań. Jesteśmy zespołem specjalistów od remontów, którzy wykończyli już wiele domów i mieszkań. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego możemy służyć także fachowym doradztwem w zakresie prac remontowych i wykończeniowych. W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

 • dobór i sprzedaż materiałów budowlanych;
 • układanie podłóg;
 • usługi stolarskie;
 • wykończenie ścian;
 • montaż schodów, okien, drzwi;
 • osłony okienne: markizy, rolety, żaluzje;
 • usługi brukarskie;
 • ogrodzenia i balustrady
 • montaż systemu inteligentnego domu;
 • montaż klimatyzacji, pomp ciepła, fotowoltaiki;
 • i wiele innych.

Generalny remont mieszkania – zaufaj profesjonalistom

Oferujemy usługi kompleksowych remontów na terenie całej Polski, w tym w Warszawie. Jeżeli chcesz odmienić swoje mieszkanie i poszukujesz ekipy, która zajmie się tym od początku do końca, skontaktuj się z nami. Służymy pomocą przy wyborze materiałów oraz doradzamy każdemu, kto nie ma pełnej wizji tego, jak mieszkanie po remoncie powinno wyglądać.

Shopping Cart