KozieRemonty

usługi wykończeniowe
Twoje wymarzone wnętrze

Oferujemy Państwu kompleksową usługę obejmującą projektowanie wnętrz, koordynację oraz realizację przygotowanych przez nas projektów wraz z materiałami potrzebnymi do mieszkań.

Zakres naszych usług obejmuje:

 
Naszą ofertę kierujemy do osób, które kupiły nowy dom lub mieszkanie i chcą je wykończyć w ciekawy i funkcjonalny sposób, w oparciu o założony budżet, w ustalonym terminie.
 
 
Nasi projektanci potrafią się wczuć w nastrój przyszłego odbiorcy. Ich twórcza wyobraźnia pozwala na dopasowanie się do różnych wnętrz i aranżacji klienta.

Meble do mieszkań lub biur : Nasi Stolarze mają bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę i umiejętności – każdy nasz stolarz to specjalista, który doskonale wie, w jaki sposób modelować płyty meblowe, by stworzyć mebel na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pierwszym jakże ważnym etapem wykańczania swojego wymarzonego domu lub mieszkania jest zrobienie funkcjonalnej a zarazem pięknej łazienki .

Nasi Projektanci zajmują się również projektowaniem i tworzeniem nowoczesnych mebli łazienkowych takich jak szafki łazienkowe, regały czy komody do łazienki. Nowoczesne meble do łazienki powinny być zaprojektowane z utrzymaniem estetyki i funkcjonalności. Nasze meble są projektowane i wyrabiane przez fachowców, którzy pracują w tej branży od wielu lat i dokładnie wiedzą jak tworzyć produkty o najwyższej jakości. Za wysoką jakość produktu przemawiają również surowce, które są wykorzystywane przy produkcji naszych mebli łazienkowych.

Wnętrze kuchenne oraz salon

W każdym domu wnętrze kuchenne jest miejscem chętnie eksponowanym przez ich właścicieli, a jego aranżacji poświęca się wiele uwagi i zaangażowania.

Kuchnia

Projektowane przez nas meble kuchenne na wymiar, takie jak np. funkcjonalne szafki, czy też blaty z wyglądają niezwykle efektownie na tle pokoju dziennego. W takim otoczeniu wyjątkowo przyjemnie można spędzić czas.

Salon

Salon połączony z kuchnia jest pomieszczeniem, w którym skupia się życie naszej rodziny czy bliskich i jest wyraźnie zintegrowana z pozostałą przestrzenią mieszkania. Dlatego też nierzadko mamy do czynienia z układem przestrzennym kuchni i salonu. Daje to możliwość spotykania się całej rodziny przy wspólnie przygotowywanym posiłku.

Garderoba

Projektowane przez nas Meble na zamówienie to najlepsza, a czasem jedyna dostępna opcja, gdy urządzasz garderobę. Garderoba, to marzenie każdej kobiety. Współczesna garderoba to obszar ze starannie zaplanowanymi półkami, wieszakami i szufladami, w których każda część ma swoje miejsce. Szafy, regały, półki po sam sufit, mięciutki dywan na podłodze i wygodna pufa, na której można przysiąść i spokojnie odprężyć się po ciężkim dniu.

Oferta

Oferujemy  Państwu kompleksową usługę obejmującą projektowanie wnętrz, koordynację oraz realizację przygotowanych przez nas projektów wraz z materiałami potrzebnymi do mieszkań.

Zakres naszych usług obejmuje:

Shopping Cart