KozieRemonty

usługi wykończeniowe

Usługi stolarskie na terenie całego kraju

Meble na wymiar w mazowieckim, ale nie tylko cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Pozwalają bowiem na urządzenie wnętrza idealnego – ergonomicznego oraz pięknego, które będzie maksymalnie odpowiadało potrzebom użytkowników czy domowników.

Nasza firma zajmuję się również usługami związanymi z wykonywaniem meblami na wymiar. Meble są produkowane nie tylko do mieszkań czy domów ale często trafiają do różnych Firm, typu : biurowce, restauracje jak i również różnego rodzaju salony zabiegowe. W naszej ofercie znajdują się także meble na wymiar do pokoju dziecięcego.

Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawdzona ekipa fachowców, wysokiej jakości materiały i profesjonalizm na każdym etapie kontaktu z Klientem to gwarancja, że wykonane przez nas meble spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Inwestora. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, jeśli interesują Cię szafy na wymiar lub kuchnie na wymiar. Możemy wykonać je w dowolnym stylu, od retro, po nowoczesny – jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów.

Meble na wymiar – wady i zalety tego rozwiązania

Wykonywanie mebli na zamówienie jest usługą, która zyskuje na popularności. Większość mebli jest zamawiana i wykonywana na zamówienie; ta metoda jest znacznie wydajniejsza niż kupowanie gotowych mebli. Meble na zamówienie są również trwalsze i tańsze niż gotowe meble wykonane na zamówienie. Wiele osób prowadzących działalność na własny rachunek może tworzyć meble na zamówienie do swoich domów lub firm, w których idealnie sprawdzą się meble na wymiar. Trójmiasto, podobnie jak Warszawa jest przykładem miasta, w którym meble na wymiar wykonywany są dla różnych typów powierzchni.

Prosimy jednak, aby wziąć pod uwagę to, że meble na wymiar powstają nieco dłużej niż te gotowe, kupowane w markecie budowlanym. Zapewniamy, że jesteśmy terminowi i zawsze wywiązujemy się z ustalonych harmonogramów prac. Dlatego przy zamówieniu kuchni czy szafy na wymiar otrzymasz od nas wiążące informację co do przewidywanego terminu zakończenia realizacji.

Szafa, a może kuchnia na wymiar? Wybór należy do Ciebie

Szafa na wymiar podobnie jak inne meble, muszą spełniać określone potrzeby. Musisz dobrze zrozumieć cel każdego mebla przed rozpoczęciem budowy. Tylko wtedy jest możliwe skuteczne stworzenie mebli dopasowanych do danego wnętrza. Projektowanie mebli na wymiar realizowane jest z uwzględnieniem wszystkich wytycznych. Ponadto służymy pełnym wsparciem na każdym etapie takiej inwestycji. Dla nas jest tworzenie funkcjonalnych rozwiązań, dlatego kuchnia na wymiar oprócz nietypowej budowy może być w pełni funkcjonalna.

W naszej ofercie dostaną Państwo meble na wymiar i nie tylko:

 

 • meble kuchenne, 
 • garderoby,
 •  szafy przesuwne,
 • meble łazienkowe, 
 • pawlacze, 
 • nietypowe zabudowy, 
 • meble dziecięce czy meblościanki do salonu.

Nasze usługi stolarskie obejmują:

 • pomiar i projekt mebli
 • nowoczesne rozwiązania
 • wysokiej jakości materiały
 • niezmienności ceny w trakcie realizacji
 • transport oraz montaż
 • profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji.

Uwaga :
Nasze ekipy montują meble na wymiar na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Cię szafy i kuchnie na wymiar. Mazowieckie to nie jedyny obszar naszej działalności, więc prosimy o niesugerowanie się odległościami inwestycji od naszej siedziby. Jesteśmy w pełni mobilni i doskonale zorganizowani.
Meble na wymiar trójmiasto
Meble na wymiar warszawa

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem poprzez formularz
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zaznacz przynajmniej jedną propozycję

Przykładowe realizacje - meble i kuchnie na wymiar .

Shopping Cart